Hakkımızda

Hakkımızda

Kaliteli Hizmette Değişmeyen Değişim…

Dönüşümün, gelişimin ve değişimin baş döndürücü bir hızla adeta sörf yaptığı günümüz dünyasında, her türlü bilgiye süratle ulaşmak mümkün hale geldi...

Özellikle bilgi işlem teknolojisi ile iletişim teknolojisinde devrim niteliğindeki gelişmeler, içinde bulunduğumuz yüzyıla damgasını vurdu. Bilgi Çağı-Bilgi Yüzyılı diye adlandırılan bu dönemde tüm bireyler, adeta bilgi bombardımanı ile karşı karşıya...

Bu bilgi yoğunluğu ve karmaşası içinde doğru, güvenilir ve fonksiyonel bilgiye zamanında ulaşabilmek, yararlanabilmek, çok daha önemli...

AHENK kurumsal yapısını oluşturan zinde ve iyi yetişmiş çalışanlarıyla, hızla akan bilgi deryasından sizler için özümsediği fonksiyonel bilgileri engin deneyimiyle yoğurarak hizmetinize sunmaktadır.

Amacımız; müşavirlik hizmeti sunduğumuz firmalarımızın iş dünyasının hızlı gelişim sürecinde kendilerinden emin bir şekilde mücadele ederken bizi daima yanlarında hissetmelerini sağlamak hatta gerektiğinde bizzat yanlarında olabilmektir.

AHENK çok eski yıllara dayanan engin deneyim ile yoğrulmuş müşavirlik bilgi birikimini, tüm müşterileri ile paylaşmaktadır. İş dünyasının engebeli yollarında ilerlerken müşterilerinin kutup yıldızı gibi önünü aydınlatmakta, yol göstermektedir. Ulaşılan her hedefin başka hedeflerin atılım tohumlarını taşıdığı bilinciyle, daima daha ileriye, yeniye, iyi ve mükemmele hep birlikte ulaşabilmenin heyecanı AHENK'in potansiyel güç kaynağıdır.

Paylaşılan bilgi sonsuzluktur, karşılıklı zenginliktir. Müşterilerimizin her sorusu, her sorunu bize intikal ettiğinde artık bizim sorumuzdur, bizim sorunumuzdur. Bulunan çözüm ve verilen görüşlerdeki isabet ise, bizim için paylaşılması gereken en büyük keyiftir.

AHENK hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak için, sadece kendi bünyesinde çalışanlar için değil, hizmet sunduğu müşterilerinin de eğitimine büyük önem vermektedir. İşte bu nedenle giderek geliştirdiği hem web sayfası ile, hem de diğer yazılı-basılı yayımları ve düzenlediği seminerleri vasıtasıyla müşterilerinin bilgi ve tecrübe seviyesinin artırılmasına gayret sarfetmektedir.

Müşterilerimizden gelen her sorunun bizim deneyimlerimize ve bilgi dünyamıza zenginlik kattığı inancıyla, interaktif müşavirlik hizmeti, kurumsal felsefemizin esasını oluşturmaktadır.

 

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi